Recenzje

035f668822c5ac3e6f2e225f80710896     

Alena R., Prague, pielęgniarka

Lubię dbać o siebie, chodzić do fryzjera, kosmetyczki i na masaż. Jestem również klientką praktyki dermatoestetycznej, ponieważ piękno jest dla mnie ważne. Mój dermatolog polecił mi Hyaluron N-Medical dla lepszego nawodnienia zarówno mojej skóry, jak i całego ciała. Lubię dawkowanie w kroplach, ponieważ pigułki często podrażniają mój żołądek. Po miesiącu używania czuję się znacznie lepiej zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Moim codziennym rytuałem jest rozpoczynanie każdego dnia od szklanki soku zawierającego 13 kropli Hyaluron N-Medical.

3efdead3114e3592fc792f3b563c0928

Monika K., Jihlava, logistyk

Każdego dnia większość czasu spędzam przy komputerze w pracy. Cierpię na bóle barku, który ograniczają moją aktywność sportową. Szczególnie podczas biegania odczuwam duży dyskomfort. Czytałam w Internecie, że prawdopodobnie nie mam kwasu hialuronowego w stawie barkowym, który zwykle pokrywa powierzchnię stawu i zapobiega bólowi. Kolagen lub chondroityna nie pomogły, nie lubię pigułek. Zamówiłam więc butelkę Hyaluron N-Medical i poczułam zmianę już po drugim miesiącu użytkowania. Każdego dnia podczas kolacji piję szklankę soku owocowego i dodaję do niej 13 małych kropli. Czuję się znacznie bardziej zregenerowana i mogę w pełni cieszyć się bieganiem.

Lucie N.

Lucie N., Říčany, na urlopie macierzyńskim

Cierpiałam na ból w prawym kolanie, próbowałam różnych tabletek w celu podtrzymania i przywrócenia chrząstki stawowej, ale bez zadowalającego efektu. Obawiam się również stosowania wstrzykiwanego kwasu hialuronowego. Mój przyjaciel poradził mi, żebym kupiła kwas hialuronowy w kroplach, co powinno pomóc. Jestem raczej sceptycznie nastawiona do takich rzeczy, więc zapytałam mojego przyjaciela - ginekologa - on również poparł ten pomysł. Prawie zużyłam swoją pierwszą butelkę i zamówiłam kolejną.

 
Jana V.

Jana V., Kladno, kosmetyczka

Kosmetykami interesuję się od lat szkolnych, zostałam profesjonalnym kosmetologiem. Moimi klientami są często kobiety z problemami skórnymi, szukam wszelkich możliwych, nawet tych nietypowych sposobów, jak im pomóc. Jednym z moich ulubionych produktów jest Hyaluron N-Medical, polecam go wszystkim, którzy potrzebują większego nawilżenia skóry. Kremy są idealne, ale nie sięgają tak głęboko, jak krople. Nawet serum nie ma dostępu do najgłębszych warstw, dlatego kompleksowa pielęgnacja w moim studiu kosmetycznym obejmuje serum, krem i Hyaluron N-Medical. Szklanka wody lub soku z 13 kroplami to znacznie przyjemniejsza forma używania niż twarde pigułki, których niektórzy klienci niezbyt dobrze tolerują.

 
Pavlína K.

Pavlína K., Liberec, sprzedawca

Od dzieciństwa cierpiałam na suchość skóry, zawsze korzystałam z zabiegów dermatologicznych. Kremy do skóry lub maści działają tylko przez określony czas. Niestety nie znalazłam kremu ani maści, która działałaby u mnie przez długi czas. Mój lekarz powiedział, że zawsze należy próbować różnych metod, dlatego ciągle testuję. W aptece zalecili mi Hyaluron jako wsparcie nawodnienia. „Jedna butelka na trzy miesiące, więc może spróbujesz”, powiedziałam sobie, i była to właściwa decyzja. Po niespełna miesiącu czuję się znacznie lepiej. Nadal używam kremów, ale suchość skóry znacznie się poprawiła. Jeśli efekt się utrzyma, będę najszczęśliwszą osobą na Ziemi. :-)